25/02/2021
Tags Gigi Simoni

Tag: Gigi Simoni

Ndahet nga jeta Gigi Simoni, ish-trajner i Interit dhe fitues i...

Dhimbje në botën e futbollit: në moshën 81-vjeçare është shuar përgjithmonë ish-trajneri i njohur Gigi Simoni, që ka drejtuar Interin dhe ishte pranë titullit...