26/01/2020
Tags Gjergj Xhuvani

Tag: Gjergj Xhuvani

Ndahet nga jeta Gjergj Xhuvani

Është ndarë nga jeta në moshën 56-vjeçare regjisori, skenaristi dhe producenti shqiptar, Gjergj Xhuvani. Xhuvani ka ndërruar jetë në një spital të Romës. Ai lindi...