07/05/2021
Tags Gjoksi i femrave

Tag: gjoksi i femrave

Renditja / Ja cilat 15 shtetet i kanë femrat me gjoks...

Keni menduar ndonjëherë se cili shtet njihet për femrat me gjokset më të mëdha në botë? Më në fund këtë përgjigje mund ta merrni falë...

Ushtrimet e duhura për të pasur një gjoks të përsosur (Foto)

Një gjoks i ngritur dhe tonik, sigurisht natyral, pa iu drejtuar kirurgjisë: nuk është një dhuratë e rezervuar për vajzat e reja, por një...

Nga i rrumbullakët te asimetrik, 7 forma të ndryshme gjoksi, cila...

Funksional dhe njëkohësisht atraktiv, gjoksi i femrës ka forma të ndryshme. Ndryshimi nuk është vetëm në madhësi: gjoks i vogël apo i madh, pasi...

7 gjëra që duhet të dimë për gjoksin e femrave

Gjoksi. Dekolteja. Gjinjtë. Në çdo gjuhë janë të shumta termat për të treguar gjoksin, një nga pjesët më të bukura të trupit të një...

Llojet e reçipetave që duhet të mbani sipas 7 formave të...

Të gjithë gjokset nuk janë krijuar në mënyrë të barabartë, por a e dinit se ekspertët kanë identifikuar shtatë lloje të ndryshme? Forma e tyre...