31/07/2021
Tags Golden Globes

Tag: Golden Globes

Çfarë po ndodh me Golden Globes? Scarlett Johansson “ka marrë ngacmime”,...

Scarlett Johansson thotë se ka marrë ngacmime seksuale, Tom Cruise ka dorëzuar që të tre çmimet, ndërsa Mark Ruffalo nuk është krenar që i...

“Golden Globes”, lista e plotë e fituesve

Ceremonia e 77-të e këtij viti e Golden Globes u përfundua me sukses. Mbrëmja e ndarjes së çmimeve u mbajt në The Beverly Hilton...

Lista e plotë e nominimeve për “Golden Globes 2020”: Dominon Netflix

Janë publikuar të gjitha nominimet për “Golden Globes 2020”, ceremoni kjo që është një tregues i rëndësishëm për filmat që mund të nominohen për...

Mes gjithë yjeve të kinemasë, një vajzë e panjohur vjedh gjithë...

Nëse ka një person që vodhi të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq të ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Golden Globes”, ajo është Kelleth...

Nga Lady Gaga te Irina Shayk: Të famshmet që u veshën...

Edhe pse doli disi e zhgënjyer nga ceremonia e Golden Globes, Lady Gaga u rendit në listën e të veshurave më bukur që parakaluan...

Puthje dhe gjeste romantike, çiftet që na vodhën zemrën në tapetin...

Disa persona që janë të fiksuar pas filmave, me siguri që ia kushtuan mbrëmjen e së dielës ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Golden Globes”....