17/04/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e diel 2 gusht 2020

Dashi Sot do të mund të çliroheni nga një barrë që ju shtyp prej ditësh. Në periudhën e fundit keni qenë në qendër të polemikave...

Horoskopi, e shtunë 1 gusht 2020

Dashi Sot do të jetë një ditë në të cilën do të testohet forca e marrëdhënies tuaj. Ka të ngjarë që ditët e fundit të...

Horoskopi, e premte 31 korrik 2020

Dashi Sot do të jeni nën stres. Në fakt, ju jeni ndjerë kështu prej ditësh. Ditët e fundit kanë qenë konfliktuale, një tension i thellë...

Horoskopi, e diel 26 korrik 2020

Dashi Sot do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, sepse debatet do të jenë lojë fëmijësh. Këto ditë ka shumë shqetësime për...

Horoskopi, e shtunë 25 korrik 2020

Dashi Sot do të duhet të jeni shumë të kujdesshëm, përndryshe do ta gjeni veten duke debatuar me partnerin tuaj gjatë gjithë ditës. Kohët e...

Horoskopi, e enjte 23 korrik 2020

Dashi Kjo ditë do të jetë më pak “e fuqishme” dhe fitimprurëse se ajo e mëparshmja, por prapë interesante për ju që gjithmonë dëshironi të...

Horoskopi, e mërkurë 22 korrik 2020

Dashi Ju pret një ditë pozitive, ku gjatë saj do të keni mundësi që të njihni njerëz të rinj. Një dashuri e re mund të...

Horoskopi, e martë 21 korrik 2020

Dashi Gjatë kësaj të marte, në dashuri do të keni mundësi që të rinisni më së miri. Pasioni do të rikthehet dhe do të luajë...

Horoskopi, e hënë 20 korrik 2020

Dashi Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot do të ndjeheni pak të dyshimtë, por dëshira për hakmarrje me siguri nuk do t’ju mungojë. Duhet të...

Horoskopi, e diel 19 korrik 2020

Dashi Sot, ju mund të filloni të nisni apo të vazhdoni projekte të reja, duke përfituar edhe falë hyrjes së Hënës në shenjën tuaj që...