02/03/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e hënë 11 maj 2020

Dashi Sot ke një energji të mirë, por jo gjithçka shkon siç ke dëshirë pasi ka pak nervozizëm. Mundohu të mos shkatërrosh më tej raportet...

Horoskopi, e diel 10 maj 2020

Dashi Hëna do të ketë ndikim të kundërt dhe do të komplikojë emocionet. Duhet të shmangni përplasjet dhe të përdorni energjinë për të gjetur një...

Horoskopi, e shtunë 9 maj 2020

Dashi Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar dhe nëse keni hasur në vështirësi, është momenti i rikuperimit. Mundohuni që të mos izoloheni dhe të...

Horoskopi, e premte 8 maj 2020

Dashi Gjatë kësaj të premteje do të jeni të karikuar me energji. Në dashuri Hëna do ju ndihmojë, ndërsa tensionet do të bien. Mbani parasysh...

Horoskopi, e enjte 7 maj 2020

Dashi Është shumë e mundur që gjatë muajit të kaluar disa të lindur në shenjën e Dashit iu është dashur të përballen me disa ndryshime...

Horoskopi, e mërkurë 6 maj 2020

Dashi Nëse keni probleme për të zgjidhur, mundohuni që të ballafaqoheni sa më parë. Edhe sa i takon punës, ky është momenti për të qartësuar...

Horoskopi, e martë 5 maj 2020

Dashi Kjo e martë do të nisë më së miri, ku do të keni dëshirë që të bëni mirë dhe të dilni në pah. Kjo...

Horoskopi, e hënë 4 maj 2020

Dashi Për ju, java nuk fillon në këmbën e duhur. Hëna kundër do të theksojë atë ndjenjën e paqëndrueshmërisë dhe pasigurisë që po ju tërheq...

Horoskopi, e diel 3 maj 2020

Dashi Yjet ju zënë ngushtë: është koha për të kuptuar atë që dëshironi me të vërtetë për të ardhmen tuaj. Nëse ende nuk mund të...

Horoskopi: E shtunë 2 maj 2020

Dashi Në dashuri do të keni mundësi që të zgjidhni problemet në çift, në sajë të kalimit tranzit të Venusit. Në punë do të keni...