27/11/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e shtunë 8 maj 2021

Dashi Duket se ju nënshtroheni një stresi por kjo mund të jetë normale. Kjo është një ditë ideale për t’u çlodhur. Demi Në vendin e punës mund...

Horoskopi, e premte 7 maj 2021

DASHI Në dashuri ndodh që të pastroni paragjykimet e vjetra që ju mundojnë. Përndryshe nuk do të jeni në gjendje të ecni përpara lehtë. Në...

Horoskopi, e enjte 6 maj 2021

Dashi Sot është një ditë tjetër interesante për ju që po përjetoni një moment pozitiv, si për sa i përket punës dhe ndjenjave. Demi Këto janë ditë...

Horoskopi, e mërkurë 5 maj 2021

Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të jetë në shenjën tuaj. Në punë, nëse mendoni se keni përjetuar një...

Horoskopi, e martë 4 maj 2021

Dashi Ky do të jetë një muaj i rëndësishëm për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse...

Horoskopi, e hënë 3 maj 2021

Dashi Kjo ditë sjell një lloj ringjalljeje që e prisni për një kohë të gjatë. Marrëdhënia në çift është perfekte, por duhet të keni pak...

Horoskopi, e diel 2 maj 2021

DASHI Lajme te mrekullueshme në dashuri. Një dashuri e re së shpejti mund të vijë dhe të trokasë në derën tuaj. Ata që kanë qenë...

Horoskopi, e shtunë 1 maj 2021

Dashi Duke filluar nga 9 maji Venusi do të jetë në shenjën tuaj, me pak fjalë, mund të ketë shumë takime pozitive këtë muaj. Në...

Horoskopi, e premte 30 prill 2021

Dashi Ditë shumë pozitive. Venusi vazhdon tranzitin e tij, duke e bërë dashurinë më të thjeshtë dhe më të favorshme. Është koha e duhur për...

Horoskopi, e enjte 29 prill 2021

Dashi Hëna është e favorshme dhe nëse tashmë keni dikë në zemrën tuaj, gjërat do të shkojnë në drejtimin e duhur. Do të ketë propozime...