11/12/2023
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, enjte 25 gusht: Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Dita do jetë pozitive dhe shumë gazmore. Ju vendosni t'i jepni përparësi jetës tuaj shoqërore dhe argëtimit tuaj, ju projektoni veten tuaj më të...

Horoskopi, e mërkurë 24 gusht: Çfarë kanë parashikuar yjet për të...

Dashi Miku Dashi, sot do të jesh më i ndrojtur, i mbyllur, emocional dhe sigurisht i ndjeshëm. Do t'ju shqetësojë një çështje, në lidhje me...

Horoskopi, e diel 14 gusht 2022: Cilat do të jenë shenjat...

Dashi I bukur ky qiell për beqarët, nëse jeni të interesuar për një person mos hezitoni të hidheni në sulm! Perspektiva të mira, projekte të...

Horoskopi, e enjte 11 gusht: Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Gjashtëkëndëshi Mars-Neptun do t'ju japë një mundësi të shkëlqyer për të eliminuar përvojat negative nga jeta juaj dhe për të rifituar vetëvlerësimin dhe vetëbesimin....

Horoskopi, e shtunë 6 gusht: Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Ditë e jashtëzakonshme ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Çdo moment do jetë vezullitës dhe plot...

Horoskopi, e mërkurë 27 korrik: Ja çfarë kanë parashikuar yjet për...

Dashi Në përgjithësi, ndjenjat tuaja më të thella, instinkti dhe intuita juaj intensifikohen. Dita e sotme do t'ju ndihmojë të kuptoni dhe të perceptoni qëllimet...

Horoskopi, e martë 26 korrik 2022

Dashi Disa ankesa dhe mosmarrëveshje në romancë janë të pritshme, ndoshta sepse disa situata me partnerin vlerësohen ndryshe. Mos kërkoni më shumë se çfarë keni...

Horoskopi, e enjte 14 korrik 2022

Dashi Dita premton lloj-lloj surprizash dhe një ndryshim të shpejtë të ngjarjeve, kështu që nuk duhet të habiteni për gjithçka që ndodh përreth. Horoskopi...

Horoskopi, e mërkurë 13 korrik: Ja çfarë kanë parashikuar yjet për...

Dashi Hëna e Plotë në Bricjap ju paralajmëron për sjellje të matura dhe të pjekura dhe mobilizimin e logjikës, veçanërisht në çështjet e imazhit social. Nëse...

Horoskopi, enjte 7 korrik: Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Dash i dashur, bëhuni gati për të pushtuar shumë nga qëllimet tuaja me shumë lehtësi sot, kryesisht për shkak të qëndrimit tuaj dashamirës dhe...