23/04/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e martë 2 qershor 2020

Dashi Dashuria gjatë kësaj periudhe është mjaft pozitive dhe problemet që keni patur në të kaluarën, do mund të zgjidhen. Në punë, keni nevojë për...

Horoskopi, e diel 31 maj 2020

Dashi Gjatë kësaj periudhe, mund të përballeni me probleme të karakterit praktik dhe profesional. Në punë mund të keni vështirësi në raport me të tjerët....

Horoskopi, e shtunë 30 maj 2020

Dashi Probleme më serioze do të përjetojnë çiftet që janë në krizë të thellë, ndërsa të tjerët mund të rrinë të qetë. Mundohuni që të...

Horoskopi, e premte 29 maj 2020

Dashi Kjo e premte duhet shfrytëzuar sa më mirë për tu sqaruar. Nëse në raportin në çift keni patur probleme, duhet ti zgjidhni sa më...

Horoskopi, e enjte 28 maj 2020

Dashi Në dashuri po afron një periudhë e rëndësishme, ku duhet të kuptoni ndjenjat e vërteta të partnerit/es. Gjatë kësaj kohe duhet kujdes dhe qetësi...

Horoskopi, e mërkurë 27 maj 2020

Dashi Këto ditë keni shumë energji, por kini kujdes nga paratë që mund të jenë objekt debatesh. Mundohuni të mos e teproni me miqësitë. Në...

Horoskopi, e martë 26 maj 2020

Dashi Ju pret një ditë nën ritmin e duhur. Ndikimi i kundërt i Hënës do të krijojë probleme dhe do të favorizojë melankolinë. Puna do...

Horoskopi, e hënë 25 maj 2020

Dashi Ditët e fundit diçka është zhbllokuar falë Hënës në Binjakët. Kjo nuk është një periudhë e lehtë sepse përfshin lëvizje të mëdha dhe revolucione...

Horoskopi, e diel 24 maj 2020

Dashi E diela do të jetë mjaft e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, ku do të ketë përmirësime të ndjeshme në dashuri. Ka...

Horoskopi, e premte 22 maj 2020

Dashi Planetët janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit,...