06/05/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e enjte 30 prill 2020

Dashi E enjtja do të jetë mjaft pozitive, ku Venusi do të ketë ndikim tranzit dhe do e bëjë dashurinë mjaft të favorizuar. Ky është...

Horoskopi, e martë 28 prill 2020

Dashi Do të ndiheni shumë të lodhur gjatë kësaj dite, ndaj mundohuni që të gjeni kohë për të pushuar. Sfera sentimentale mund të sjellë shqetësime...

Horoskopi, e diel 26 prill 2020

Dashi E diela juaj do të fillojë me Venusin dhe Hënën në pamje të mirë: sipas horoskopit të Paolo Fox, shumë të lindur në shenjën...

Horoskopi, e shtunë 25 prill 2020

Dashi Mund të përballeni me probleme, të cilat do ua vështirësojnë ditën. Mos ngurroni të kërkoni këshillën e një miku, bashkëpunëtori apo edhe të partnerit/es. Demi Mundohuni...

Horoskopi, e premte 24 prill 2020

Dashi Do të ndiheni shumë energjik gjatë kësaj dite dhe do të keni mundësi që të riparoni diçka që e keni humbur më parë. Ata...

Horoskopi, e enjte 23 prill 2020

Dashi Hëna do të ndikojë në financat tuaja. Ju ndiheni të paqëndrueshëm dhe keni mbartur këtë ndjenjë të pasigurisë që nga fundi i vitit 2019....

Horoskopi, e mërkurë 22 prill 2020

Dashi Me planetët e shpejtë Hëna, Mërkuri dhe Marsi në anën tuaj, ot sipas horoskopit të Paolo Fox do të keni një dëshirë të madhe...

Horoskopi, e martë 21 prill 2020

Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshme sa i takon dashurisë dhe lidhjeve sentimentale. Miqësitë me të lindurit e shenjës së demit dhe bricjapit...

Horoskopi, e hënë 20 prill 2020

Dashi Ju pret një ditë pozitive, gjatë së cilës yjet do ju ndihmojnë që të hidheni në veprim. Sigurisht nuk do të arrini që ti...

Horoskopi, e shtunë 18 prill 2020

Dashi Kjo ditë është mjaft e favorshme për emocionet dhe dashurinë. Nëse në familje ka pasur probleme, tashmë do keni mundësi që ti zgjidhni. Zgjidhje...