20/09/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e shtunë 17 tetor 2020

Dashi Pak ditë të vështira për dashurinë: nuk mund të merreni vesh me partnerin tuaj. Në frontin e punës, periudha është produktive edhe nëse është...

Horoskopi, e premte 16 tetor 2020

Dashi Çiftet që kanë diskutuar shumë tani mund të marrin frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni...

Horoskopi, e mërkurë 14 tetor 2020

Dashi E mërkura do të jetë një ditë mjaft e qetë, por sigurisht jo e paharrueshme! Për fat të mirë, ju jeni në fund të...

Horoskopi, e martë 13 tetor 2020

Dashi Sot do të jetë një ditë në të cilën do të keni energji dhe emocione, por edhe shumë vështirësi për të kapërcyer. Ju mund...

Horoskopi, e shtunë 10 tetor 2020

Dashi Sot do të keni Marsin në shenjë që do ju bëjë pak të ngazëllyer dhe Hënën në kundërshtim që do të rrisë energjinë. Nëse...

Horoskopi, e enjte 8 tetor 2020

Dashi Sot dhe të premten, ju do të duhet të menaxhoni financat tuaja me mendje të shëndoshë. Aspekti ekonomik po ju shkakton shumë stres: nëse...

Horoskopi, e mërkurë 7 tetor 2020

Dashi Sot do të keni forcë të brendshme më të madhe dhe do të kërkoni perspektiva të reja. Fatkeqësisht, megjithatë, ju nuk e keni rikuperuar...

Horoskopi, e martë 6 tetor 2020

Dashi Dita e sotme do të jetë një ditë shumë premtuese, veçanërisht nëse doni të filloni projekte të reja biznesi. Kujdes me incidentet “diplomatike”. Në...

Horoskopi, e hënë 5 tetor 2020

Dashi E hëna do të jetë një ditë e rëndësishme: më në fund do të keni shpëtimin tuaj! Ju po përpiqeni të riktheheni në rrugën...

Horoskopi, e shtunë 3 tetor 2020

Dashi Sot dhe të dielën do të keni një dëshirë të madhe për argëtim. Në dashuri po përjetoni një fazë mjaft neutrale. Çiftet që qëndruan...