22/09/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e hënë 14 shtator 2020

Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe në dashuri duhet të kuptoni se kush është në anën tuaj dhe kush jo. Sa i...

Horoskopi, e premte 11 shtator 2020

Dashi Mund t’iu duhet të reflektoni lidhur me disa çështje që kanë të bëjnë me familjen. Venusin nuk e keni më kundër dhe do të...

Horoskopi, e enjte 10 shtator 2020

Dashi Këtë të enjte një Afërditë e fortë dhe interesante do të prekë hapësirën tuaj zodiakale dhe, në tranzitin e saj, do të lartësojë forcën...

Horoskopi, e mërkurë 9 shtator 2020

Dashi Sot do të keni shumë forcë. Në këtë ditë, yjet e shpërblejnë veçanërisht jetën e dashurisë. Ata që janë në dashuri, ata që kanë...

Horoskopi, e hënë 7 shtator 2020

Dashi Sot do të shqetësoheni më shumë për financat tuaja. Muaji shtator do të nxisë shumë të lindur të shenjës së Dashit, që të rishikojnë...

Horoskopi, e diel 6 shtator 2020

Dashi Venusi është në anën tuaj dhe kjo gjë ju ndihmon sa i takon sferës sentimentale. Në dashuri mundësitë nuk do të mungojnë. Edhe në...

Horoskopi, e shtunë 5 shtator 2020

Dashi Sot do të keni ende shumë forcë dhe energji. Sidoqoftë, përpiquni ta drejtoni gjithë këtë forcë drejt diçkaje konstruktive, sepse duke u lënë e...

Horoskopi, e premte 4 shtator 2020

Dashi Sot duhet të keni shumë durim, veçanërisht në familje. Hëna dhe Marsi do të jenë në shenjën tuaj dhe ju bëjnë elektrikë. Ndoshta ka...

Horoskopi, e mërkurë 2 shtator 2020

Dashi Sot do të fillojë një periudhë më e favorshme. Të premten Hëna do të vijë shenjën tuaj dhe do t’ju japë forcë të re....

Horoskopi, e martë 1 shtator 2020

Dashi Sot nis muaji shtator: një muaj që do t’ju shpengojë nga vështirësitë e përjetuara në gusht. Nga tani e tutje, drejtimi i projekteve tuaja...