01/08/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e mërkurë 1 korrik 2020

Dashi Ju pret një ditë interesante në dashuri, në sajë të ndikimit pozitiv të Venusit. Nëse jeni vetëm, përfitoni nga situata dhe dilni, pasi mund...

Horoskopi, e hënë 29 qershor 2020

Dashi Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të dielën,...

Horoskopi, e diel 28 qershor 2020

Dashi Hëna në shenjën tuaj do të ndikojë në jetën sentimentale, duke sjellë një sqarim. Kjo situatë nuk paraqitet shumë e mirë për punën, pasi...

Horoskopi, enjte 25 qershor 2020

DASHI Të lindurit në shenjën e Dashit do të kenë Hënën dhe Marsin në shenjë gjatë ditës së enjte 25 qershor 2020. Marsi u jep...

Horoskopi, e enjte 18 qershor 2020

Dashi Nëse në raportin në çift ka probleme, sot do keni mundësi që ti sqaroni, në mënyrë që të ketë një fillim të ri. Jini...

Horoskopi, e mërkurë 17 qershor 2020

Dashi Ditën e sotme, dashuria dhe ndjenjat do të jenë mjaft të favorshme, ku do të jeni të karikuar me energji pozitive. Nëse një histori...

Horoskopi, e hënë 15 qershor 2020

Dashi Yjet parashikojnë një ditë të madhe sot, veçanërisht falë Hënës në shenjë. Do të jetë një ditë e mbushur me lajme, me siguri një...

Horoskopi, e mërkurë 10 qershor 2020

Dashi Kjo është një periudhë shumë pozitive, e cila do ju gjej shumë energjik dhe me dëshirë për të vepruar. Mundohuni që të mos e...

Horoskopi, e martë 9 qershor 2020

Dashi Në dashuri ka ardhur momenti për të folur hapur dhe nëse situata është e parikuperueshme, mund të vendosni që ta mbyllni. Bëni mirë që...

Horoskopi, e diel 7 qershor 2020

Dashi Në dashuri duhet të tregoni shumë kujdes ndaj asaj që bëni ose thoni, pasi do e keni Hënën kundër. Nervozizmi mund t’iu shkaktojë dhimbje...