20/09/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e shtunë 11 korrik 2020

Dashi Në dashuri do të përballeni me shqetësime, ku me gjasë do të ketë sqarime për të bërë. Sa i takon punës, është koha për...

Horoskopi, e premte 10 korrik 2020

Dashi Nuk përjashtohet mundësia që ju të vendosni që të ndërprisni lidhjet me persona që i keni ndjerë të largët. Në këtë formë do të...

Horoskopi, e enjte 9 korrik 2020

Dashi Nëse duhet të sqaroni diçka me njeriun e zemrës, më mirë shtyjeni për në fundjavë, pasi sot mund të shkaktoni shumë dëme. Mos mendoni...

Horoskopi, e mërkurë 8 korrik 2020

Dashi Mundohuni që të zgjidhni problemet në çift dhe hiqni dorë nga kokëfortësia. Në punë, mund të merrni një lajm të mirë, por nismat më...

Horoskopi, e martë 7 korrik 2020

Dashi Ka ardhur koha të ndërmerrni më shumë iniciativa dhe të mos ndaleni para asnjë sfide sot. Nëse keni një lidhje, zemra juaj do vlojë...

Horoskopi, e hënë 6 korrik 2020

Dashi Takimet e reja janë mjaft të favorshme, ashtu sikundër emocionet që do të përjetoni. Nëse ka diçka që nuk shkon, bëni mirë që të...

Horoskopi, e mërkurë 1 korrik 2020

Dashi Ju pret një ditë interesante në dashuri, në sajë të ndikimit pozitiv të Venusit. Nëse jeni vetëm, përfitoni nga situata dhe dilni, pasi mund...

Horoskopi, e hënë 29 qershor 2020

Dashi Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të dielën,...

Horoskopi, e diel 28 qershor 2020

Dashi Hëna në shenjën tuaj do të ndikojë në jetën sentimentale, duke sjellë një sqarim. Kjo situatë nuk paraqitet shumë e mirë për punën, pasi...

Horoskopi, enjte 25 qershor 2020

DASHI Të lindurit në shenjën e Dashit do të kenë Hënën dhe Marsin në shenjë gjatë ditës së enjte 25 qershor 2020. Marsi u jep...