27/10/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e shtunë 15 gusht 2020

Dashi Kjo e shtunë mund të jetë mjaft intriguese, por duhet të jeni të kujdesshëm nëse keni dyshime lidhur me raportin në çift. Nëse keni...

Horoskopi, e premte 14 gusht 2020

Dashi Kjo ditë mund të jetë vërtetë e bukur, nëse keni njeriun e duhur në krahë. Ndonjë problem mund të hasni me të lindurit e...

Horoskopi, e enjte 13 gusht 2020

Dashi Do të përjetoni momente nervozizmi, ndaj mundohuni që ti shtyni sa më shumë debatet. Mundohuni që të qetësoheni dhe të sqaroni çdo gjë që...

Horoskopi, e mërkurë 12 gusht 2020

Dashi Duhet të bëni kujdes dhe mundohuni që të mos reagoni ndaj provokimeve. Mos u hidhni me kokë në lidhjet e lindura prej pak kohësh,...

Horoskopi, e martë 11 gusht 2020

Dashi Sot mund të ndiheni ende të shqetësuar për punën dhe problemet e parave. Këto ditë ka mungesë të sigurisë në jetën tuaj të ardhshme...

Horoskopi, e hënë 10 gusht 2020

Dashi Sot mund të keni disa vështirësi në marrëdhënie. Ndoshta probleme në punë, mbase ndjeheni të vetmuar dhe pak të kuptuar, fakti është që ndjeni...

Horoskopi, e diel 9 gusht 2020

Dashi Sot do të keni një ditë mjaft të ngazëllyer. Një sasi e caktuar impulsi mund të jetë e mirë, sepse ju jep vrull shtesë...

Horoskopi, e enjte 6 gusht 2020

Dashi Nëse në raportin në çift ka pasur zënka dhe probleme, tashmë duhet bërë kujdes dhe duhet munduar që të ruhet qetësia. Nuk duhet të...

Horoskopi, e mërkurë 5 gusht 2020

Dashi Sot duhet të rregulloni llogaritë tuaja. Ju keni një problem mjaft serioz në punë, ndoshta ligjor, i cili është zvarritur për disa muaj. Dikush...

Horoskopi, e martë 4 gusht 2020

Dashi Sot do të bëheni protagonistë të padiskutueshëm të jetës suaj, pas muajve të fundit me tensione dhe probleme. Në ditët në vijim do të...