17/04/2021
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e martë 16 mars 2021

Dashi Nëse jeni të lidhur, tani do të keni më shumë kohë për të qenë me partnerin/en tuaj. Në punë, një situatë e mirë për...

Horoskopi, e hënë 15 mars 2021

Dashi Ju mundoheni për të krijuar një marrëdhënie dashuri me dikë, por kur ia arrini qëllimit duket sikur jeni në kafaz. Mundohuni të mos bini...

Horoskopi, e diel 14 mars 2021

Dashi Sot do jeni shumë të logjikshëm dhe tolerantë dhe këto cilësi do ju ndihmojnë të keni një ambient të ngrohtë në çdo fushë. Nëse...

Horoskopi, e shtunë 13 mars 2021

Dashi Më në fund do të shijoni një relaksim të merituar. Në dashuri po kaloni një periudhë shumë të errët, por kujdesuni më shumë për...

Horoskopi, e enjte 11 mars 2021

Dashi Ju e gjeni veten në një gjendje të lodhjes së madhe. Gjithashtu për sot mbani mend se ka akoma disa probleme ekonomike me të...

Horoskopi, e mërkurë 10 mars 2021

Dashi Në dashuri, ju nuk e dini në cilën mënyrë të shkoni dhe çfarë zgjedhjesh të bëni. Ata që jetojnë së bashku mund të përjetojnë...

Horoskopi, e martë 9 mars 2021

Dashi E marta do të jetë një ditë vendimtare për karrierën tuaj. Do të gjendeni në një udhëkryq dhe do të varet nga ju që...

Horoskopi, e hënë 8 mars 2021

Dashi Do të jetë një ditë premtuese për të gjithë ata që kanë lindur nën shenjën e Dashit. Dashuria do të shkojë mirë, ashtu si...

Horoskopi, e diel 7 mars 2021

Dashi Sot planetët do ju bëjnë shumë realistë dhe nuk do hidhni kurrsesi hapa të gabuara. Ju që jeni në një lidhje mund të keni...

Horoskopi, e shtunë 6 Mars 2021

Dashi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, favorizohen takime të reja sidomos për të gjithë beqarët. Në punë ka disa pasiguri shumë për shkak...