11/12/2023
Tags Horoskopi

Tag: Horoskopi

Horoskopi, e martë 10 mars 2020

Dashi Ekziston një Hënë kundër që vepron si një pengesë midis jush dhe qëllimeve tuaja. Kjo është arsyeja pse ju jeni pak të lodhur dhe...

Horoskopi, e diel 8 mars 2020

Dashi Dashuria: Lajm i mirë vjen për të dashuruarit, por mos u shqetësoni dhe mbi të gjitha tregohuni më të rezervuar. Këto janë rastet kur...

Horoskopi, e premte 6 mars 2020

Dashi Ju keni një konfuzion të thellë në zemrën tuaj, një gjendje impulsiviteti të vazhdueshëm, të cilën e ndiejnë edhe njerëzit që janë afër jush....

Horoskopi, e enjte 5 mars 2020

Dashi Edhe një herë, vëmendje maksimale kërkohet në marrëdhëniet ndërnjerëzore. Ju jeni mirë në llogaritjen e kohës, dhe pastaj ndizeni papritur. Në këtë ditë do...

Horoskopi, e mërkurë 4 mars 2020

Dashi Është një e mërkurë që fillon me frena dore dhe që mund të kalojë në disa pengesa më shumë, mbase për shkak të dëshirës...

Horoskopi, e diel 1 mars 2020

Dashi Dashuria: Venusi do t’ju sjellë lajme të mira në fushën sentimentale. Nëse jeni beqarë do të jeni objekt i vëmendjes nga dikush, zemra e...

Horoskopi, e shtunë 29 shkurt 2020

Dashi Ende ka negociata dhe situata për të zhbllokuar, për të pasur diçka më shumë në punë, por vetëm në prill gjërat mund të shkojnë...

Fundjavë mjaft premtuese për këto shenja/ Ky është horoskopi për ditën...

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna...

Horoskopi, e premte 17 shkurt 2017

Dashi Telashet nuk kanë të sosur gjatë ditës së sotme për ju të dashuruarit. Nuk është një ditë e mirë për të marrë vendime përfundimtare...