08/12/2023
Tags Ilir meta

Tag: ilir meta

Meta ironizon zgjedhjet: Më duhet të “shpik” dekoratën e “Heroit të...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar një ditë pas zgjedhjeve të 30 Qershorit. Nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, Meta shkruan: “Urime të gjithë qytetarëve...

Vendi në zgjedhje, Meta poston foto nga plazhi dhe shigjeton Ben...

E ndërsa vendi është në zgjedhje, Ilir Meta ka hequr kostumin presidencial dhe ka vajtur në plazh. “Të dashur miq! Sot me Blushin tim duke...