19/01/2020
Tags Jozefina Topalli

Tag: Jozefina Topalli

“Pazari i pistë”, Topalli: Pasi zhduku PD-në, Basha i dhuroi Ramës...

Ish-kryetja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka akuzuar kreun e PD-së, Lulzim Basha, si "njeriun që la vendin pa opozitë!". Ajo e cilësoi marrëveshjen e sotme...

Topalli: Kur po lindja vajzën, tek rruga përballë po kalonte arkivoli...

Ish-Kryeparlamentarja rrëfen ditën kur solli në jetë vajzën e saj Megi: “Ka qenë një moment me emocione tepër të forta, sa dhimbje aq edhe...

Topalli: Nëse kritikon shefin, shpallesh armike, të ikin katër shahistët

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, është nderuar me çmimin e karrierës në Universitetin e Shkodrës. Në fjalimin e falenderimit, Topalli tha se është e...

PD e Shkodrës sulmon Topallin: Shfaqet kur Rama është në vështirësi

Partia Demokratike dega Shkodër ka reaguar pas deklaratave të Jozefina Topallit, e cila e quajti Bashën fajtor për Valdrin Pjetrin. Nëpërmjet një deklarate, PD akuzon...

Topalli: Basha ia dha mandatin e dytë Ramës për 14 mln...

Pas konferencës sëliderit të opozitës Lulzim Basha, ka reaguar ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli. Me një postim të gjatë në rrjetet sociale, Topalli shkruan se fajin...

“Qeni dhe politikanët”, Jozefina Topalli shfaqet ndryshe dhe ka mesazh thumbues...

Jozefina Topalli është shfaqur krejt ndryshe në këto foto të cilat i ka postuar në Instagram. Ish-kryeparlamentarja këtë të diel ka zgjedhur që ta kalojë...

Topalli: Kjo PD nuk vjen dot në pushtet, Basha e përdor...

Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike dhe një ndër ikonat e kësaj force politike, Jozefina Topalli, e quan të delegjitimuar procesin e përzgjedhjes së kryesisë së...