18/01/2021
Tags Klaudia Pepa

Tag: Klaudia Pepa

Kush e bën më bukur sparkaten, Klaudia Pepa apo Alba Hoxha?

Dy balerinat, Klaudia Pepa dhe Alba Hoxha, kanë zgjedhur një stil fotoje te përbashkët, disi më seksi dhe provokative. Klaudia Pepa dhe Alba Hoxha...

Klaudia Pepa e izoluar prej 3 javësh, zbulon me kë është...

Balerina shqiptare Klaudia Pepa qëndron e izoluar prej disa ditësh në shtëpinë e saj në Brescia të Italisë për shkak të koronavirusit. Në një lidhje...

Getoari publikon klipin e ri, por sytë janë te Klaudia! Balerina...

Ashtu siç ishte paralajmëruar, Getoar Selimi publikoi sot klipin e ri “Amante”. Protagonistja kryesore, Klaudia Pepa, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me prezencën e saj...