03/10/2023
Tags Korçë

Tag: Korçë

12 të prekur me koronavirus në Korçë, rasti i fundit një...

Ka shkuar në 12 numri i personave të prekur nga koronavirusi në qytetin e Korçës dhe rasti i fundit është ai i një mjeke...

Korçë, një punonjës policie dyshohet për koronavirus

Një punonjës policie në qytetin e Korçës dyshohet se është infektuar me COVID-19. Polici është nisur me ambulancë drejt Tiranës, raporton A2. Mësohet se ai ka...

Rriten ndjeshëm të infektuarit me koronavirus në Korçë, vetizolohen qindra persona

Qyteti i Korçës po përjeton ditë vërtetë të vështira. Pas rasteve të para me koronavirus, numri i të prekurve në këtë qytet u rrit...

Karantinohen 53 punonjësit e Kadastrës së Korçës

Zbulimi i çiftit të moshuarve me koronavirus ka vendosur në karantinë 2 institucione në qarkun e Korçës. Pas futjes në karantinë të 20 punonjësve...