18/01/2021
Tags Kosove

Tag: kosove

Edhe dy raste te reja me koronavirus në Kosovë, mes tyre...

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike i Kosovës (IKSHPK), ka konfirmuar edhe dy raste të reja me koronavirus, e që numri i të infektuarve në...

“Shqiptarët dhe serbët, fqinjët që nuk pinë kafe në të njëjtat...

Nga Linda Pressly & Albana Kasapi, BBC “Është zgjedhja juaj të përcaktoni se ku doni ta pini kafenë në qytetin serb të Bujanovcit, afër kufirit...