05/08/2021
Tags Lady Gaga

Tag: Lady Gaga

Lady Gaga lë duhanin në kohë pandemie: Dua të heq dorë...

Këngëtarja e popit e cila sapo ka regjistruar albumin e saj të ri “Chromatica” ka hequr dorë nga paketat e cigareve. Madje tani po...

Lady Gaga: Zemra ime është me mjekët

Faleminderit OBSH dhe mjekëve për udhëheqjen në luftën kundër COVID-19 dhe për të gjithë profesionistët e kujdesit shëndetësor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës...

Lady Gaga rrëfehet për marrëdhënien me Bradley Cooper: E kishim menduar...

Këngëtarja e njohur Lady Gaga ka folur më në fund për një nga temat më të nxehta të vitit të fundit për mediat rozë,...

Lady Gaga rikthehet në ekran: Do të jetë ylli i filmit...

Pas suksesit krah Bradley Cooper në filmin “A Star Is Born”, që i siguroi çmimin Oscar për kolonën zanore dhe kandidimin si aktorja më...

Lady Gaga vuante nga depresioni

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga është përfolur shumë për shëndetin mendor. Ajo frymëzoi fansat me rrugëtimin e saj që nga fëmija, kur ngacmohej nga fëmijë...

“Lady Gaga po jeton në shtëpinë e Bradley Cooper”

Detaje të reja dalin për lidhjen e mundshme mes aktorit Bradley Cooper me këngëtaren Lady Gaga. Miq të çiftit përveçse konfirmojnë lidhjen e tyre...