17/05/2022
Tags Leonardo Di Caprio

Tag: Leonardo Di Caprio

Leonardo DiCaprio feston 47-vjetorin: 30 fakte që nuk i keni ditur...

Leonardo DiCaprio, producenti dhe burri më i dëshiruar për femrat, feston sot 45-vjetorin. Mosha e DiCaprios mund të duket e pabesueshme, por mesa duket...

Leonardo Di Caprio martohet në fshehtësi me modelen 22-vjeçare?

Ditët e fundit në mediat rozë është duke qarkulluar lajmi, se aktori i famshëm Leonardo Di Caprio është martuar në fshehtësi me Camila Morrone. Camila...

Robert de Niro dhe Leonardo DiCaprio, bashkë në një film

Leonardo DiCaprio dhe Robert de Niro konfirmojnë se do të luajnë bashkë në të njëjtin film. Martin Scorsese premton profesionalizëm në prodhimin e ri...

Prej 11 orësh në det të hapur, e shpëton…Leonardo Di Caprio...

Në rolin e Jack, në filmin “Titanic”, ai përfundoi i mbytur në mes të Atlantikut. Por më 30 dhjetor të vitit të kaluar, Leonardo...

Grafiku i pabesueshëm: Leonardo Di Caprio nuk lidhet kurrë me femra...

Leonardo Di Caprio konsiderohet si “Don Zhuani” i Hollivudit. Aktori i njohur ka pasur të dashura pafund, kryesisht modele, por nuk është martuar asnjëherë. Së fundmi...