16/12/2019
Tags Lorik cana

Tag: lorik cana

Lorik Cana nga Amerika, thirrje për të ndihmuar të prekurit nga...

Në Shtetet e Bashkuara ndodhet ish-futbollisti dhe kapiteni i kombëtares shqiptare në futboll, Lorik Cana. Ai erdhi në ShBA ditën kur Shqipëria u godit...

Cana: Franca do të respektohet, Kosova e ka dobësuar Shqipërinë. Kur...

Lorik Cana programon kthimin në futboll, si drejtues, në vitin 2020. Ish-kapiteni legjendar i Shqipërisë në një intervistë për mediet franceze në prag të...

INTERVISTA/ Cana: Talentet tani luajnë për Kosovën, nuk e di nëse...

Në historinë e përfaqësueses shqiptare, rrallëherë ka pasur futbollistë që kanë pasur aq ndikim sa Lorik Cana në opinionin e përgjithshëm. Një lojtar model...

Edhe kapitenët qajnë! Lorik Cana tregon tre momentet ku ka derdhur...

“Burrat nuk qajnë”, kjo është një shprehje që e dëgjojmë shpeshherë, por duke qenë se kohët kanë ndryshuar, edhe meshkujt në momente të caktuara...

Lorik Cana ngatërron emrin e Bebe Rexhës publikisht dhe këngëtarja i...

Pavarësisht se njihet me pseudonim e artit Bebe Rexha, të gjithë e dimë që emri i saj i vërtetë është Bleta. Të gjithë, përveç Lorik...

Lorik Cana: Atë që arriti Kosova kaq shpejt, Shqipëria nuk e...

Lorik Cana po i shijon ditët e “pensionit” nga fushat e blerta. Mes Shqipërisë, ku është vendosur me familjen e tij të ngushtë, dhe...

Lorik Cana “thumbon” Greqinë

Federata Shqiptare e Futbollit organizon mbrëmjen e sotme festën e përvitshme të fundvitit, ku edhe këtë vit nuk kanë munguar protagonist dhe ikona të...