21/02/2020
Tags Lulzim Caka

Tag: Lulzim Caka

Masakra me 4 viktima/ Si u ekzekutua Loshi i Karbunarës, kushëriri...

Përpara se t’i rrëmbente të ëmën dhe t’ia eliminonte duke e qëlluar dhe hedhur në një kanal, Mile Cami (Fatmir Emini), kishte nisur më...

Rrëfimi i Lul Cakës: Si ma vranë nënën…

Gazeta Si.al zbardh rrëfimet ekskluzive të dëshmitarëve të masakrimit të Xhevrije Cakës. “Dëgjova të shtëna armësh, të cilat mund të ishin tek e tek...

Rrëfimi i komisarit: Si vrau Lul Caka për një radhë makine...

Përveç vrasjes së Pëllumb Eminit, që i kushtoi më pas masakrimin e së ëmës nga hasmi, gazeta “Si” mëson se krimi tjetër që e...

Del nga burgu Lul Caka, historia e “të tmerrshmit të Beratit”

Lulzim Caka, njëri nga personazhet më të njohur të krimit gjatë viteve 1997-1999, ka përfunduar dënimin dhe është liruar. Lul Caka ka lënë burgun...