01/08/2021
Tags Neymar

Tag: neymar

“Çmendet” Barça, ofron dy lojtarë dhe 125 milionë euro për Neymar

Detaje të reja vinë nga Spanja rreth kalimit të mundshëm të Neymar te Barcelona. Mediat spanjolle kanë zbuluar ofertën e re të klubit blaugrana...

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali”, Messi bind...

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali i Madridit!” Këto kanë qenë pak a shumë këto fjalët që Lionel Messi i ka...

Në Spanjë janë të sigurtë: PSG dhe Barcelona, pranë marrëveshjes për...

Në Spanjë janë të sigurtë se PSG dhe Barcelona janë shumë pranë marrëveshjes që do të rikthejë brazilianin Neymar në Katalunjë. Sipas “Sport”, termat e...

Goditi tifozin me grusht, Neymar rrezikon dënimin shembullor!

I rikthyer nga një dëmtim i gjatë Neymar Jr nuk po kalon momente aspak pozitive te Paris Saint Germain. Autori i një goli në...