07/05/2021
Tags Paul Pogba

Tag: Paul Pogba

Rënie drastike e vlerës së Pogbasë, United mund ta shesë për...

Manchester United mund të detyrohet të pranojë shitjen në verë të Paul Pogbasë për jo më shumë 50 milionë stërlina, shumë shifër kjo shumë...

Pogba-Juve, më shumë se një histori dashurie: Çmimi llogaritet 120 milionë...

"Capitanooooo", ishte komenti i lënë nga Paul Pogba në statusin e kapitenit të Juventusit, Bonucci, pas ndeshjes në Moskë dhe kualifikimit në fazën e...

Pogba te Juve, Van De Beek te Reali, ja si mund...

Për momentin, prioritetet e Juventusit janë padyshim Romelu Lukaku dhe Danilo (të dy të përfshirë në dy shkëmbime, me Dybala dhe Cancelo si protagonistë)....

Të gjithë duan Juven, Pogba telefonon Sarrin dhe kërkon të kthehet...

Të gjithë duan të shkojnë te Juventusi, kjo është situata sipas asaj që transmetojnë mediat në Itali dhe jo vetëm. Pas akordit total me De...

Pogba drejt Madridit, akord me Realin për 12 mln euro në...

Largimi i Paul Pogba nga Manchester United bëhet edhe më konkret teksa i afrohemi merkatos së verës. Spanjollët e “AS” raportojnë së fundmi se mesfushori...

Në Francë nuk kanë dyshime: Pogba kalon te Reali, marrëveshje e...

Në Francë e japin si të sigurt, Paul Pogba kërkon të largohet nga Manchester United. Madje, mesfushori i “Djajve të Kuq” ia ka shprehur...

Solskjaer: Pogba e meriton të jetë kapiteni i Manchester United

Ole Gunnar Solskjaer e ka quajtur Paul Pogba "një lider" dhe këmbëngul se nuk do të mendohet dy herë për t’ia dorëzuar shiritin e...