16/01/2021
Tags Paulo Dybala

Tag: Paulo Dybala

E konfirmon edhe inteligjenca artificiale: Dibala është kthyer superstar

Paulo Dibala ka dëshirë ta rinisë aty ku e la, tek ai gol ndaj Interit (gjenial sipas Del Pieros) që dukej se vlente një...

Dybala rrëfen simptomat e koronavirusit dhe vendimin për uljen e pagës

Ylli i Juventusit foli për kanalin “AFA Play” lidhur me karantinën e tij dhe si i përjetoi simptomat e “Coronavirus”, nga i cili u...

Dybala: Unë dhe partnerja ime jemi prekur nga koronavirusi, por jemi...

Koronavirusi ka prekur edhe futbollin, ku një ndër ekipet e prekura është Juventusi. Pas Ruganit dhe Matuidi, tashmë del pozitiv edhe Paulo Dybala. Argjentinasi e ka...

Dybala drejt rinovimit me rritje page, projektohet “martesa” e gjatë me...

Nga rreziku i lamtumirës verën e kaluar te një rol gjithnjë e më i rëndësishëm për Juventusin. “Lënia e tij në stol është gjithmonë...

Balotelli zgjedh Dybalan si “mbretin” e Seria A: Jam tifoz i...

Një dëbim naiv, i shmangshëm, një “balotellata” në të gjitha aspektet. Kartoni i kuq, i marrë gjatë Brescia-Cagliari, i kushtoi Mario Balotellit dy ndeshje...

Juventusi pranon gabimin me Dybala, gati rinovimi i “martesës”

Hap pas hapi, pa nxitim. Sepse Juventusi është i tillë. Prandaj nuk është për t'u habitur që Paulo Dybala ta konsolidojë “martesën” e tij...

Dybala e quan veten me fat: Si është të luash me...

Paulo Dybala ka dhënë një intervistë për “El País”, në të cilën tregon përjetimet e ndarjes së dhomës së zhveshjes me dy yjet më...

Dybala nuk heq dorë, sfidon Higuain për një vend titullari ndaj...

I gjithë faji, ose merita është e Maurizio Zamparini. Nëse Paulo Dybala nuk përfundoi te Napoli, por te Palermo, shtatë vite më parë, kjo...

Agjenti i Dybala: Negociuam me United, transferimi nuk dështoi për komisionet

Paulo Dybala do të ketë ditë të zeza nën drejtimin e Maurizio Sarrit tek Juventus. Sulmuesi argjentinas nuk preferohet nga trajneri italian dhe shumicën...

Kurrë tek Interi! Ja dy mundësitë e vetme për Dybala

Përfundimisht ra poshtë mundësia e kalimit në Premier League. Negociatat me Manchester United dhe Tottenham dështuan në ditët e fundit të merkatos në Angli,...