23/10/2021
Tags Placido Domingo

Tag: Placido Domingo

Tenori i famshëm Placido Domingo, pozitiv me koronavirus

Tenori i famshëm, Placido Domingo, ka njoftuar pasditen e së dielës se ka dalë pozitiv me koronavirus. Me anë të një postimi në Facebook, artisti...

Akuzat ndaj Placido Domingo, sopranoja Ermonela Jaho i del në krah

Sopranoja shqiptare Ermonela Jaho i ka dalë në mbështetje të tenorit të famshëm Placido Domingo në këtë moment të vështirë që ai po kalon...

Abuzime seksuale edhe në Opera? Tetë gra akuzojnë tenorin Placido Domingo

Tetë këngëtare dhe kërcimtare kanë akuzuar tenorin me famë botërore Placido Domingo se i ka ngacmuar seksualisht gjatë takimeve që kanë pasur me të...