27/10/2021
Tags Ramush haradinaj

Tag: ramush haradinaj

Rama: Do të padis Ramush Haradinajn

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se do të padisë për shpifje Kryeministrin në detyrë të Kosovës Ramush Haradinaj, për deklaratën e bërë prej tij,...

Haradinaj: Nuk kam kërcënuar kurrë dëshmitarë

Në intervistë me gazetën gjermane "Frankfurter Allgemeine Zeitung", kryeministri i Kosovës në detyrë, Ramush Haradinaj flet për zërat për vrasjen apo kërcënimin e dëshmitarëve...

A është Haradinaj shok me Ramën? (Dhe disa pyetje që e...

I ftuar në spektaklin “Në Kuthin e Piter Pan” në Tv Klan, Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj u është përgjigjur pyetjeve të fëmijëve, por...