29/03/2020
Tags Rihanna

Tag: Rihanna

Rihanna dhuron 5 milionë dollarë kundër koronavirusit

Rihanna dhuron 5 milionë dollarë për të luftuar koronavirusin. Ditën e shtunë fondacioni i drejtuar nga këngëtarja “Clara Lionel Fondation” njoftoi se ka akorduar...

Rihanna sërish beqare, ndahet nga miliarderi arab

Rihanna është sërish beqare. Këngëtarja e famshme, sipas “Us Weekly”, është ndarë nga miliarderi Hassan Jameel. Bukuroshja nga Barbadosi dhe biznesmeni nga Arabia Saudite, të...

Rihanna vjen me një autobiografi të veçantë

Rihanna me të vërtetë ka shumë profesione: këngëtare, aktore, stiliste, biznesmene. Dhe së shpejti, ajo do mund të shtojë dhe “autore” në listën e...

Fustani 7 mijë dollarë i Rihanna-s (FOTO)

Mes biznesit dhe industrisë së muzikës, Rihanna duket se po ia del shumë mirë. Madje, 31-vjeçarja po arrin t’i ndërthurë të dyja e të nxjerrë...

Pasuria marramendëse e Rihanna-s

Ajo e nisi karrierën në moshën 16-vjeçare, ndërsa tani është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të pasura. Rihanna falë albumeve të saj...