31/10/2020
Tags San siro

Tag: san siro

Lamtumirë “San Siro”! Interi dhe Milani do të ndërtojnë një stadium...

Tani është thuajse gjithçka gati, me klubet e Interit dhe Milanit që kanë gjetur gjuhën e përbashkët për t’u paraqitur me një projekt të...