30/11/2021
Tags Soros

Tag: soros

Meta sqaron takimin me Soros: Gjithçka filloi që prej muajit korrik

Presidenti Ilir Meta ka sqaruar takimin që zhvilloi më 20 Dhjetor me Aleksandër Soros, zv/Presidentin e Fondacionit “Shoqëria e Hapur”, djalin e miliarderit amerikan...

Një fushatë me tone antisemite kundër Sorosit

Shpifjet dhe teoritë e komplotit në Tiranë kundër investitorit George Soros janë të neveritshme dhe tregojnë se në çfarë bataku ka hyrë politika shqiptare. Nga...