04/12/2021
Tags The Irishman

Tag: The Irishman

Netflix zbulon statistikat, ja sa herë është parë “The Irishman”

Netflix ka bërë me dije se 26,4 milionë persona e kanë parë deri tani filmin “The Irishman” në javën e parë të publikimit të...

Scorsese: Marrëdhënia mes Pacinos dhe De Niros është magjike

“Marrëdhënia mes Al Pacinos dhe Robert De Niros është magjike”, theksoi regjisori Martin Scorsese, disa ditë para daljes së filmit të tij të ardhshëm...

“The Irishman”, a është ky fundi i filmave me gangsterë?

Për Martin Scorsese, një regjisor puna e të cilit është karakterizuar nga gjallëria, “The Irishman” është cilësuar si një film që tregon se gangsterët...

Robert De Niro dhe Al Paçino, këta djem të mbarë

Ishte premiera italiane e filmit “Sfida pa Rregulla”, një ditë shtatori në 2008-ën, dhe turma e përhapur përgjatë tapetit të kuq bërtiti emrin e...