22/09/2021
Tags Valdrin pjetri

Tag: valdrin pjetri

Basha: Krahasuar me Edi Ramën, Valdrin Pjetri është një kriminel i...

"Që të largojmë krimin duhet të largojmë Edi Ramën" kështu shkruan kryetari i PD-së, Lulzim Basha në një postim në facebook. Basha thotë se Valdrin...

Hetimet për Valdrin Pjetrin, Prokuroria i përgjigjet PD-së

Prokuroria e Përgjithshme ka reaguar duke iu përgjigjur Partisë Demokratike lidhur me kërkesën e kësaj të fundit për procedurat e ndjekura për verifikimin e...

Rama: Pjetri nuk është kriminel, por fshehja e ngjarjes e patolerueshme

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar se do të kërkojë futjen në ligj të afateve për verifikimet e kandidaturave për poste publike, para regjistrimit të...

Pas tërheqjes së Valdrin Pjetrit, PS ka marrë një vendim për...

Tërheqja e Valdrin Pjetrit nga marrja e detyrës së kryebashkiakut, ka krijuar një turbullirë në Shkodër. Partia Socialiste ka marrë një vendim për bashkinë:...

Valdrin Pjetri dorëhiqet nga posti i kryetarit të bashkisë Shkodër

Valdrin Pjetri dha sot dorëheqjen nga marrja e detyrës së kryetarit të bashkisë Shkodër. Lajmi u bë i ditur nga vetë Pjetri, i cili thekson...

Prokuroria nis letërporosi për Pjetrin: Kërkon informacione nga Italia dhe Interpoli

Pas nisjes së hetimeve për Valdrin Pjetrin me dyshimin se ka falsifikuar formularin e dekriminalizimit, Prokuroria e Përgjithshme ka nisur disa letër-porosi jashtë vendit....

Skenarët e Shkodrës: Ç’do bëjë PD dhe a do dekretojë Meta...

Shkodra, bastion i demokratëve u thye pa shumë mund nga Valdrin Pjetri pa rival përballë. Por, fitorja e kandidatit socialist për drejtimin e Bashkisë...

Valdrini dhe Aristoteli

Nga Artan Fuga Unë e mbaj veten shumë liberal kur flitet për jetën e njeriut dhe fatin e tij individual. Në këtë pikëpamje Valdrini në Shkodër,...

Rama: Deri sa të dalë e vërteta, Valdrin Pjetri dhe PS...

Kryeministri Rama përmes një postimi në rrjetet sociale ka deklaruar se Valdrin Pjetri dhe Partia Socialiste i kanë rrugët e ndara plotësisht deri kur...

Akuzat e PD për Valdrin Pjetrin, Balla: E kemi përcaktuar qartë...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka reaguar ditën e sotme pas akuzave të përditshme tashmë të opozitës për kryetarin e...