20/01/2020
Tags Vrasja ne Kavaje

Tag: Vrasja ne Kavaje

Mos na e shisni si viktimë, një grua që tradhton burrin!

Nga Eglantina Nikollaj Pse u dashka trajtuar si viktimë kjo Marsida? Me biznes, po. Shtëpinë në pallat te ri. Kushtet me çfarë pamë nga TV...

Mesazhi i fundit që Dritan Haxholli i dërgoi Marsida Qatjas

Edmond Petraj, avokati i bashkëshortit të Marsida Qatjas, është në të njëjtën kohë personi që i ka ofruar trajtim ligjor edhe të resë nga...

Krimi në shtëpinë e Marsidës, gazetarja: Po hetohet dhe për trafik...

Misteret e vrasjes së Dritan Haxhollit në banesën e Marsida Qatjas në Kavajë, kanë qenë temë e diskutimit në emisionin “Opinion” në Tv Klan. Momentet...

Sa gëzhoja u gjetën në banesën e Marsidës? Deklarata e avokatit...

Avokati mbrojtës i Bledar Toçit thotë se viktima Dritan Haxholli ka qëlluar dy herë me armë policin e burgjeve, duke shtuar kështu misterin mbi...

Vrasja në Kavajë, burg për vëllain e policit, iu gjet drogë...

Bernard Toçi vëllai i policit Bledar Toçi do të qëndrojë në burg. Gjykata e Kavajës caktoi masën e sigurisë arrest me burg për Toçin...

Marsida Qatja: E paragjykuar? Tre ditë do zgjasë. Kam hallin e...

Marsida Qatja, në banesën e të cilës u vra ish i dashuri Dritan Haxholli dhe u plagos shoku i saj polic Bledar Toci, thotë...

“Ti qenke dashnori i kësaj…”, polici Bledar Toçi tregon çfarë ndodhi...

Është zbardhur dëshmia e policit Bledar Toçi, i cili qëlloi duke e vrarë në vend Dritan Hoxhollin në orët e para të ditës së...

U përmend edhe nga Berisha, kush është burri i Marsidës, molla...

Policia e ka të qartë tashmë se çfarë ka ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme, nisur edhe nga dëshmia e Marsida...

Thrilleri në Kavajë/ Marsida gënjeu, kjo ishte lidhja me policin që...

Marsida Qatja ka gënjyer fillimisht në dëshminë e saj para oficerëve të Policisë Gjyqësore duke thënë se policin Bledar Toçi e kishte kushëri dhe...

Çfarë ka ndodhur me gruan dhe fëmijët e mi? Burri interesohet...

Krimi i rëndë për xhelozi që ndodhi në Kavajë ka tronditur mbarë opinionin publik. Dritan Haxholli, i cili hyri me forcë në banesën e...