Aktualitet Tentoi të ndezë pompën e ujit, 38-vjeçarja gjen vdekjen

Tentoi të ndezë pompën e ujit, 38-vjeçarja gjen vdekjen

Një 38-vjeçare në qytetin e Vlorës ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Shtetësja me iniciale I.A., 38 vjeç, është dërguar në orën 07:36 në spitalin e Vlorës pa shenja jete.

Nga hetimet paraprake dyshohet se kjo shtetase ka tentuar të ndezë pompën e ujit, por ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet për sqarimin e rrethanave.