Extra Valentina, tifozja e nxehtë e Juves e tepron, nudo në Instagram!

Valentina, tifozja e nxehtë e Juves e tepron, nudo në Instagram!

Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin me fotot e saj mjaft të “nxehta”.

Së fundi Valentina ka një set që të “lë pa frymë”, duke mos kursyer thuajse asgjë nga hiret e saj.

Blogerja është një fanse e njohur e Juventusit dhe nuk ngurron të ndjekë bardhezinjtë edhe në stadium, në shumë prej ndeshjeve të tyre.

Së fundmi Valentina e ka tepruar pasi ka postuar në Instagram dy foto ku shfaqet gjysmë nudo, për kënaqësinë e të gjithë fansave të saj!