Politika Vendi në zgjedhje, Meta poston foto nga plazhi dhe shigjeton Ben Blushin

Vendi në zgjedhje, Meta poston foto nga plazhi dhe shigjeton Ben Blushin

E ndërsa vendi është në zgjedhje, Ilir Meta ka hequr kostumin presidencial dhe ka vajtur në plazh.

“Të dashur miq! Sot me Blushin tim duke shijuar këtë të dielë historike plot diell dhe muzikë”, shkruan Meta.

Blushi i “tij” është zëdhënësi i Presidencës dhe kushëri i Ben Blushit, drejtor i Top Channel, që është rreshtuar me kryeministrin Edi Rama.