Kryesore Vetëvritet me armën e shërbimit polici

Vetëvritet me armën e shërbimit polici

Një efektiv 54-vjeçar është vrarë me armën e shërbimit në banesën e tij në qytetin e Delvinës.

Njoftimi i policisë

Më datë 08.07.2022, rreth orës 21:00, në Delvinë, dyshohet se është vetëvrarë me armën e shërbimit në banesën e tij, shtetasi E. B., 54 vjeç, me detyrë trupë shërbimi sigurim objekti dhe informacioni në Komisariatin e Policisë Delvinë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.