Aktualitet VIDEO/ Aksident i frikshëm në Vlorë, makina fluturon si nëpër filma

VIDEO/ Aksident i frikshëm në Vlorë, makina fluturon si nëpër filma

Janë pamjet e një aksidenti të frikshëm në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur të dielën, por ABC News siguroi videon nga një kamer sigurie. Katër makina u përfshinë në ngjarje, dhe një person u plagos rëndë.

Siç shikoni dhe nga pamjet, aksidenti ndodhi në një prej rrethrrotullimeve në rrugën transballkanike. BMV- ja e zezë me shpejtësi të madhe goditi tri makina të tjera, një Renault dhe dy Benz-a.

Në këtë moment në trotuar ishte duke kaluar dhe një grua, së cilës makina i kaloi sipër, por për fat shpëtoi.

Fillimisht BMV u përplas me bordurën dhe doli nga rruga.

Ajo fluturoi sipër makinave të parkuara dhe përfundoi e përmbysur. Drejtuesi u dëmtua keq, por është jashtë rrezikut për jetën. /abcnews.al