Kryesore VIDEO/ Grabitja e kazinosë në Tiranë, arkëtarja lutet nën kërcënimin e “pistoletës”

VIDEO/ Grabitja e kazinosë në Tiranë, arkëtarja lutet nën kërcënimin e “pistoletës”

Një kazino është grabitur mbrëmë tek Rruga e Dibrës në Tiranë.

Autori mundi të marrë paratë me një pistoletë lodër, ndërsa nga filmimet dëgjohet arkëtarja që kërcënohet me armë dhe lutet për jetën.

Në momentin që dilte nga kazinoja, grabitësi u qëllua me grushta nga roja private, por mundi të arratisej, duke lënë në vendngjarje pistoletën lodër.

Shikoni më poshtë videon e grabitjes e siguruar nga Lapsi.al.