Politika VIDEO/“Po vijnë Krishtlindjet”, urimi i veçantë i Ramës dhe Zahos

VIDEO/“Po vijnë Krishtlindjet”, urimi i veçantë i Ramës dhe Zahos

Kryeministri Edi Rama ka uruar gjithë shqiptarët për Krishtlindje përmes djalit të tij, Zahos.

Rama teksa publikon videon e Zahos duke i rënë një instrumenti muzikor, shkruan se po vijnë Krishtlindjet.

Në videon  e postuar në Instastory, kryeministri nuk zbulon fytyrën e vogëlushit.

“Po vijnë Krishtlindjet”, shkruan Rama.