Kryesore VIDEO/ Tifozët anglezë provokojnë serbët me flamurin kuqezi, i vihet flaka! Ndërhyjnë...

VIDEO/ Tifozët anglezë provokojnë serbët me flamurin kuqezi, i vihet flaka! Ndërhyjnë shqiptarët

Janë zbardhur detaje nga sherri mes tifozëve serbë dhe anglezë.

Nga sa raportohet nga mediat e huaja, tifozët anglezë kanë provokuar tifozët serbë me flamurin e Shqipërisë.

Në ato momente tifozët serbë i kanë vënë zjarrin flamurit kuqezi. Në ato momente kanë ndërhyrë edhe shqiptarë.

Për fat të mirë, policia ka ndërhyrë në kohë, duke mos lejuar përshkallëzimin e këtij konflikti.