Kryesore Vrau ish të dashurën, vdes 1 javë pas krimit Aldison Belulaj

Vrau ish të dashurën, vdes 1 javë pas krimit Aldison Belulaj

Ndërron jetë në Spitalin e Traumës 23-vjeçari Aldison Belulaj.

I riu tronditi mbarë opinionin shqiptar të dielën e 21 janarit 2018 kur qëlloi për vdekje Ariela Muratin mes të rrugës në Tiranë dhe më pas plagosi edhe veten.