Extra Wanda e pacipë, publikon foton krejtësisht nudo

Wanda e pacipë, publikon foton krejtësisht nudo

Një foto shokuese! Wanda Nara ngre temperaturat në rrjetet sociale, pasi lajmëroi se ka pozuar për realizimin e një seti të ri fotografik. Një prej shkrepjeve ka dashur ta ndajë me fansat e saj.

“Natën e mirë”, ka shkruar bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardit, para se t’i surprizonte me një foto krejtësisht nudo. Wanda në këtë mënyrë u paraprin postimeve të ditëve të ardhshme, që me siguri do të ofrojnë shumë për fansat.