Politika Xhoana Nano lë gojëhapur qytetarët në ish-Bllok, ja çfarë makine nget

Xhoana Nano lë gojëhapur qytetarët në ish-Bllok, ja çfarë makine nget

Gjithmonë ka ngjallur kuriozitet jeta e çiftit Nano, edhe tani që Fatos Nano nuk është më pjesë e politikës.

Herë pas here kur shfaqet në publik me bashkëshorten e tij, meqë ndodh rrallë, ata bëhen objekt kurioziteti.

Të enjten, paparaci i Panorama Plus e ka kapur Xhoana Nanon në zonën e ish-Bllokut.

Xhoana lëviz vazhdimisht me shofer personal siç shihet edhe nga fotoja.

Makina të tilla janë superluksoze dhe duket se Xhoana nuk ia kursyen vetes këtë kënaqësi.