Aktualitet Aksident i trefishtë në aksin nacional Memaliaj-Krahës, ndërron jetë 40-vjeçarja

Aksident i trefishtë në aksin nacional Memaliaj-Krahës, ndërron jetë 40-vjeçarja

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin nacional Memaliaj-Krahës, ku si pasojë ka ndërruar jetë një 40-vjeçare, identiteti i së cilës nuk dihet ende.

40-vjeçarja ka ndërruar jetë pasi nuk u ka mbijetuar plagëve të rënda.

Po ashtu, në spitalin e Gjirokastrës është transportuar dhe një i ri i plagosur, si dhe dy persona të tjerë kanë marrë gërvishtje të lehta.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet e aksidentit.