Sport Cilat janë të dashurat e futbollistëve të kombëtares (Foto)

Cilat janë të dashurat e futbollistëve të kombëtares (Foto)

Shesh herë ka ndodhur që futbollistët e kombëtares të përfliten më shumë për lidhjet e tyre të dashurisë sesa për aftësitë dhe performancën në lojë.

Disa prej tyre i ndërrojnë shpesh të dashurat, disa të tjerë kanë lidhje disa vjeçare, ka dhe nga ata që tashmë janë martuar dhe kanë sjellë në jetë fëmijët e parë.

Opinion.al ka sjell më poshtë foto të disa prej futbollistëve të kombëtares me të dashurat apo bashkëshortet e tyre përkatëse.

Andi Lila dhe Ornela

Andi Lila dhe Ornela

Ansi Agolli dhe Rea

Ansi Agolli dhe Rea

Alban Hoxha dhe Çiljeta

Alban Hoxha dhe Çiljeta

Arlind Ajeti dhe Pranvera

Arlind Ajeti dhe Pranvera

Elseid Hysaj dhe Miss Shqipëria, Fiorenza

Elseid Hysaj dhe Miss Shqipëria, Fiorenza

Etrit Berisha dhe Aida

Etrit Berisha dhe Aida

Lorika Cana dhe Monika

Lorika Cana dhe Monika

Ledian Memushaj

memushaj

Sokol Cikalleshi dhe Kornelian

Sokol Cikalleshi dhe Kornelian

Taulant Xhaka dhe vajza me të cilën dyshohet se ka lidhje

taulant xhaka